Günlük Elbise Kombinleri 2016

En Şık Günlük Elbise Modelleri

En Şık Günlük

Günlük elbise kombinleri 2016 en şık tasarımları ile bayanların her zaman pratik ve zarif kombinlerinin baş tacı olmakta. 2016 yılı için öne çıkan tasarımlara ve renk kombinlerine göz atıldığında öne çıkan kombin modellerine birlikte bir göz atalım.

Günlük elbise kombinleri 2016 ağırlıklı renklerimiz mavi ve bordo. Tabi ki güzel havaları fırsat bilen bayanlar için vazgeçilmezlerden olan çiçek desenleri gayet şık durmakta. Spor kombin arayan bayanlar desenli elbiselerle zarif spor ayakkabı kombinlerini rahatlıkla tercih edebilir. sokak modasının bir diğer gözde kombini ise dantel işlemeli günlük ile birlikte zarif ve yüksek topuklu ayakkabılar olarak öne çıkmakta. Öne çıkan tasarımlara göz attıktan sonra kombin ipuçlarına değineceğiz. İşte en şık günlük elbise kombinleri 2016 için öne çıkan tasarımlar:

Bordo ve mavinin güzelliği ağır basmakla birlikte deri detaylar, güneş gözlükleri oldukça tarz durmakta. Sizlere tavsiyemiz zayıf bir beden ölçüsüne sahipseniz dar kesim kombinler ile daha küçük avuç içi çanta kombinleri kullanmanız yönünde olurken biraz daha toplu bir vücuda sahipseniz siyah tonlarda ve bol kesim elbise kombinlerini denemeniz olacaktır.

Bu yılın moda rengi olan bordo tonları kullanmayı ise ihmal etmeyiniz…

Popüler Başlıklar:

  • GUNLUK ELBİSE MODELLERİ 2016
  • 2016 günlük elbise modelleri
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir