Guess Çanta Modelleri

Bordo Guess Çanta Modelleri

Bordo Çanta Modelleri

 Çanta alanında çok sayıda marka faaliyet gösteriyor olsa dahi belli bir başarıya ulaşmış marka sayısı maalesef ki çok az. Burada belli başarıdan kastımız görüntü itibariyle kaliteli ve şık, aynı zamanda da fiyat bakımından çok uçuk rakamlar olmaması. Yoksa, belli bir rakamı gözden çıkartabiliyor olduktan sonra kaliteli çanta modellerine sahip olabiliyorsunuz. Guess ise biraz önce söylediğimiz gibi hem kaliteli hem de makul fiyatlı çantaları bulabileceğiniz düzgün markalardan birisidir. Dışarı çıkarken kombininiz tamamlamak adına doğru çantaları tercih etmek istiyorsanız Guess modellerine göz atmanız akıllıca olacaktır. Aksi halde tam olarak istediğiniz görüntüye ulaşamayacaksınız.

içinde yer beyaz renkli çantalar son dönemde bir hayli popüler. Beyaz rengin kombin edilmesi alternatif renklere nazaran nispeten daha rahat ve çantanın görüntüsündeki şıklık sayesinde parçaları bir araya getirme zorluğu bir nebzede olsa azalacaktır. O yüzden Guess tarafından üretilen beyaz ve açık tonlardaki çantalara mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Guess çanta modelleri arasından daha iddialı ürünler seçmek isteyenlere ise tavsiyemiz zincir detaylı modellerdir. Zincir detaylı ürünlerde görsellik biraz daha ön plana atılarak daha iddialı kombinler yapmanız mümkün olabiliyor. Bunun yanı sıra bordo rengin bu sene içerisinde çok fazla tercih edildiğini göz önünde bulundurursak bordo renkli modellere de yönelebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Michael Kors Çanta Modelleri başlıklı makalemizde Çanta Modelleri, Michael Kors ve Michael Kors Çanta Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir