Gri Abiye Elbise Modelleri 2016

En Güzel Gri Renkli Abiye Elbise Modelleri 2016

En Güzel Gri Renkli Elbise Modelleri 2016

Bayanlar için apayrı bir yeri olna gri renk elbise güzelliğine ayrıcalık katmakta. Birbirinden şık tasarımların yer aldığı yeni sezon gri abiye elbise modelleri için öne çıkan tasarımlar ve kombin seçeneklerine hep birlikte göz atarak en püf noktaları sizlerle paylaşacağız.

Gri elbise modelleri 2016 için öne çıkan şifon detaylar, saten kumaşlar, tül süslemeler, güpürler oldukça şık durmakta. Özellikle balık etek ve straplez ( Straples) tarzı vücuduna giden bayanlar hiç düşünmeden bu tarzlara yoğunlaşsın, zira en trend olarak yeni sezon da bu tasarımlar dikkat çekmekte.

Gri abiye elbise modelleri 2016 en zarif işlemeler ve kemer detayları ile oldukça zarif durmakta. Geçmiş yıllarda olduğu gibi önü kısa rakası uzun giri abiye elbise tasarımları çok zarif durmakta.

Genç kızların mezuniyet törenlerinden, nişanlarına, en özel davetlerden, balolara kadar çok çeşitli ortamlarda çok rahatlıkla tercih edebileceğiniz gri abiye elbise modelleri 2016 için öne çıkan diğer tasarımların görsellerinin üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz. Gri abiye elbise modelleri kombinleri için yüksek ince topuklu ayakkabılar ve siyah avuç içi zincir detaylı çanta modelleri rahatlıkla tercih edilebilir. siyah dışında gir ve kırmızı bütünlüğü ile oldukça göz alıcı kombinler elde edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir