Gönül Kolat Tunik Modelleri

Kırmızı Gönül Kolat Tunik Modelleri

Kırmızı Tunik Modelleri

    Tesettürlü bayanların çok yakından bildiği ve genel olarak da sadece tesettür giyim sektöründe faaliyet gösteriyormuş gibi algılanan Gönül Kolat, aslında çıkarttığı modeller ile sadece tesettürlü hanımlara değil, tüm bayan giyim sektörüne hitap ediyor diyebiliriz. Ürünlerinin görüntüsü itibariyle herkesin tercih edebileceği tarzda olması ve gerçekten de kaliteli işlerin altına imza atılması Gönül Kolat’ın günümüzdeki başarısının altında yatan sırlardır diyebiliyoruz. Son dönemde bayanların en çok sevdiği kıyafetlerden birisi haline gelen tunik konusunda da çok başarılı işlerin altına imza atan marka, yeni sezon tunik modelleri ile karşınıza çıkıyor. Mutlak göz atılması gereken bir koleksiyon olduğunu belirtmeliyiz.

tunik modelleri genel olarak sade ürünlerden oluşuyor. Eğer ki giyim tarzınızda bu yönde ise ya da sade kombinler yapmayı seviyorsanız tunikleri tam da size göre diyebiliriz. Renk bakımında da çok geniş bir ürün çeşitliliği mevcut gibi görünüyor. Kırmızıdan başlayarak bordo, mavi, lacivert, gri ve beje kadar uzanan bir renk alternatifiniz bulunuyor.

tunik modelleri arasında yer alan kırmızı renkli ve küçük baklava desenli tunikler son dönemde en çok ilgi gören modellerden birisidir. Görüntüsü itibariyle son derece zarif ve kaliteli bir model olması bayanların bu tuniğe ilgi göstermelerini sağlıyor. Kombininize de bambaşka bir hava katacağını söylemeliyiz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir