Gömlek Tunik Modelleri 2016

Hanımların en büyük kurtarıcısı aslında tunik modelleridir. Zira fazla kilo kamuflajından tutunda en zarif kombinler için bir çok farklı alternatifi kullanabileceğiniz gömlek için oldukça şık tasarımlarla dikkatleri üzerine çekmekte. Özellikle basen bölgesinde fazlalık olan bayanlar için kemer detaylı tasarımlar için bir hayli uygun olacak tasarımlarla birlikte böyle bir problemi olmayan bayanlarında rahatlıkla tercih edebileceği kombin örnekleri için püf noktaları sizlerle paylaşacağız.

Gömlek , için en olarak göz alıcı olmak isteyenler için pembe ve tonları öne çıkarken, önü kısa arkası uzun gömlek tunik modelleri de oldukça şık durmakta. Peki gömlek tunik modelleri için dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir birlikte inceleyelim:

  Gömlek Tunik Modelleri 2016,  önde parlak göz alıcı düğmelerle dikkatleri üzerine çekmekte. Oduncu tarzı tasarımlarla birlikte kot pantolon ve spor tasarımların öne çıktığı sokak modası bir hayli zarif geçeceğe benziyor. Özellikle Gömlek Tunik Modelleri 2016, için önden kuşak ve / veya kemer detayları ile dikkat çekmekte. Yandan cepli ve kuşak detaylarla birlikte oldukça trend kombinler oluşturan bayanlar mevsime göre yarım bot veya feminen ve elegan bir görünüş için yüksek ince topukları tercih etmekte.

İşte sizlere ilham verecek Gömlek Tunik Modelleri 2016, için öne çıkan görseller:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir