Gömlek Kazak Kombinleri

En Zarif Gömlek Kazak Kombinleri

En Zarif Gömlek Kazak Kombinleri

Bayanların özellikle serin havalarda tercih ettiği gömlek kazak kombinlerin bütün detaylarına sizler için değineceğiz. Renk kombinlerinden şık tasarımlara kadar dikkat edilmesi gereken noktalara görselli anlatımları ile birlikte göz atacağız.

Bir Düz Bir Desen

Sadece bu başlıktan çok şey anlayan hanımlar olduğunu biliyoruz fakat ince detaylarına bir bakalım. Yani desenli bir gömlek üstüne düz sade bir kazak kombini oldukça şık duracaktır, veya bu durumun tam tersi düz bir gömlek üzerine desenli bir kazak kombini çok şey ifade edebilir.

Pantolon mu mi?

evet kişiye göre farklılık gösterecek bu şık kombin için tavsiyemiz nerede ne zaman kombin yapmak isteyeceğiniz şeklinde olacaktır. Eğer sokak modasının en trend kombin seçeneğine ulaşmak istiyorsanız rahat bir jean seçeneği veya özel bir davet için klasik bir pantolon modeli tercihi mantıklı olacaktır. Eğer sokak modaıs için düşünüyorsanız midi ile birlikte yüksek veya yarım bot kombinlerini sizlere tavsiye edebiliriz.

Aksesuar Kullanımı

Kazka gömlek kombinlerinde aksesuar tercihi için kuşkusuz serin havalarda atkı, fular hem ihtiyaç hem de tarz olacaktır. Peki bunun yanı sıra kolye, broş kullanımı için neler söyleyebiliriz? İlk göze çarpan şık tasarımlarda yer alan V yaka kazakla uyumlu zarif kolyeler olacaktır. Bunun yanı sıra broş tutkusu olan bayanlar için parlak ama küçük zarif seçimler şık duracaktır.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir