Gece Elbisesi Modelleri 2016

2016 En Cesur  Gece Elbise Modelleri

2016 En Cesur Gece Elbise Modelleri

En özel gece davetlerinde en iddialı olmak isteyen bayanların heyecanı bir başkadır. Peki 2016 yılında en zarif ve iddialı gece elbise modellerinde öne çıkan trendler neler olacak? İşte 2016 gece elbise modellerinde öne çıkan renk ve tasarımlar…

Uçuşan Kumaşlar…

Gece Elbise Modelleri 2016, uçuşan kumaşların tasarımı ile bayanların en ihtişamlı elbiselerine sahip olabilecekleri en tarz elbiseler olarak karşımıza çıkmakta. Kırmızı ve gece mavisi renginde öne çıkan trendlerde, midi, mini ve maksi gece elbise modellerine bir göz atacak olursak:

Birbirinden Güzel Uzun Modeller

En özel davetler için giyinilebilecek en şık gece elbiselerine bakılınca göz önünde olan sıfır kollu narin modeller dikkat çekiyor. Peki en iddialı kombinlerde ne yapılmalı? Zarif ve küçük aksesuarlar, süslemeli topuklu ayakkabılar ve avuç içi süslemeli çanta modeli. Bu yıl gece elbise modellerinde zarif ve küçük süslemelerle detaylara inilerek tam bir şıklık oluşturulabilinir. İşte birbirinden göz alıcı her bayanın beğeneceği davetlerde seçebileceğiniz modellere bakacak olursak:

Bir önceki yazımız olan Orta Yaş Bayan Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Orta Yaş Elbise Modelleri, Orta Yaş Elbiseleri 2016 ve Yeni Sezon Orta Yaş Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir