Etnik Desenli Elbise Modelleri

Boyun Askılı Etnik Desenli Elbise Modelleri

Boyun Askılı Etnik Desenli

Geçtiğimiz seneden bu yana giderek popülerliği artan etnik desen detaylı önce bluzlarda sonrasında ise elbiselerde kendisini belli etmişti. Bu senede elbiselerde etkinliği devam eden etnik desen detayı şu sıralar birçok bayan tarafından tercih ediliyor diyebiliriz.

Etkin desenli modelleri sıra dışı görünümden hoşlanan bayanların geçtiğimiz seneden bu yana ilk tercihi olmuş durumda . Genellikle kesim itibariyle de rahat bir forma sahip olan etnik desenli elbiselerde bu sezon en çok beğeni toplayan modeller ise kısa elbiseler. Kolsuz ya da yarım kol detayı barındıran kısa etnik desenli elbiseler şimdiden sokak modasındaki yerini almış durumda. O alıştığımız, kadınsı, şirin, çekici, iddialı görünümlerden sıkılmışsanız, etnik desenli elbiseler ile sokakta boy göstermenizin vakti çoktan gelmiş diyebiliriz. Etnik desen detayları sayesinde nispeten daha “cool” bir görünüm sergileyebiliyorsunuz.

Etnik desenli modelleri içinde yer alan uzun ürünlerde ise etek boyu genellikle diz altını bir iki parmak kadar aşıyor. Daha uzun modellerde bulunabilse de bu kadar uzun elbiselerin çok fazla tercih edildiğini söyleyemeyeceğiz. Bunun yanı sıra pek çok etkin desenli uzun elbisede fazla abartıya kaçılmadan kullanılan bir yırtmaç detayı olduğunu da belirtmekte fayda var. Ama dediğimiz gibi yırtmaç detayını abartmamakta fayda var. Yoksa etnik desenlerin yapısıyla tezat bir görünüm elde etmek işten dahi olmayacaktır. Son olarak etnik desenli modellerde kırmızı, kiremit rengi, sarı, siyah gibi renklerin kullanıldığını ve etnik desenli elbiselerle birlikte saç bantlarının çok güzel bir kombin oluşturduğunu belirtmek istiyoruz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir