En Yeni Yeşil Abiye Modelleri

Angelina Jolie Yeşil Renkli Şık Abiye Modeli

Angelina Jolie Yeşil Renkli Şık Modeli

 

En yeni yeşil her sezon kendini yenilemektedir. Yeşil renk tonları her zaman bayanlara çok yakışmaktadır. En sade kıyafetten en şık kıyafet modeline kadar yeşil renk oldukça göz doldurucu olabilmektedir. Özellikle özel davetlerde sıklıkla bayanlar tercihlerini  yeşil tonlarda ki abiye modellerinden yana kullanmaktadır.

En Yeni Yeşil ünlü bayanlar tarafından da beğeni görmekte ve bir birinden iddalı modellerle karşımıza çıkmaktadır. Özel günler için tasarlanan bir birinden güzel yeşil abiye modellerinden bir kaç kombini örneğini ele alırsak ; şık ve göz alıcı görünmek isteyen bayanlar özellikle genç kızlarda çok hoş duracak kabarık etekli straplez yeşil renkte abiye modelini dore renkli bir ve küçük bir el çantası ile tamamlayarak ayrıca aksesuar  yeşil taşlı bir kolye tercih ederek gittikleri davetlerde oldukça hoş görüneceklerdir. Ayrıca yeşil renkli abiye modellerinde tül detayı çok zarif durmaktadır. Başlı başına iddalı bir renk haline gelen yeşil renge tül detayı ise ayrı bir hava vermektedir.

En Yeni Yeşil eskilerde çok fazla istek görmese de son zamanlarda oldukça şık ve tarz olan  modellerle birlikte bayanların gözdesi haline gelmeye başlamış ve bayanların dikkatini çekmeyi başarmıştır.. Aşağıda ki görsellere bakılacak olursa bir birinden şık modelleri görebiliriz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir