En Yeni ve Şık Defacto Tunik Modelleri

Oldukça Zarif Defacto Tunik Modeli

Oldukça Zarif Defacto Modeli

Bayanların her mevsim tercih ettikleri kıyafetlerin en başlarında yer almaktadır. modelleri özellikle uzun kollu olan modeller serin günlerin vazgeçilmez giysilerinden dir.  Defacto giyim sektöründe en yeni ve en güzel tasarımlara yer veren markalardandır. Kalite ve şıklığı bir arada tutan Defacto markası her daim gözde markalardandır.

Defacto yine çok şık ve başarılı  olan tunik modellerine yer vermiş durumda. Bir çok modelde kullanılan kemer detayları tunik modellerinde de çok başarılı bir şekilde kullanılmış. Bu ayrıntı ise tunik modellerini çok hoş gösteren ince bir ayrıntı olmuş. Defacto markası her zamanki gibi yine renk seçeneğini bolca tutmuş ve her yaşa , her tarza uygun çok hoş ile bayanları buluşturmuş. Renk seçeneği dışında modellerde çizgi detayları baskı detayları ve kare detayları kullanılarak tunik modelleri daha da hoş bir hale getirilmiş.

Kalite ve şıklığın bir arada bulacağınız Defacto tunik modellerinden bazılarının görsellerini aşağıda sizlerle paylaştık. İşte Defacto tunik modellerinden bazıları ;

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir