En Şık Panço Modelleri

En Tarz ve En İddalı Panço Modelleri

En Tarz ve En İddalı Panço Modelleri

Panço modelleri bayanlara çok fazla yakışmakta ve çok fazla ilgi görmektedir. Özellikle sonbahar mevsiminde kendini gösteren bir birinden güzel ve şık bayan panço modelleri bayanlara ayrı bir hava vermektedir.

Panço modelleri rengarenk ve birbirinden farklı desenlerle çok göz alıcı durmaktadır. Özellikle örgü modelli panço modelleri çok zarif durmaktadır. Panço modellerinde kullanılan püskül detayları göze çok hoş gelmekte ve  bir çok bayanın tercih ettiği modeller içinde bulunmaktadır. Panço modelleri mini elbiselerle çok uyumlu olmakla beraber aynı zamanda uzun çizmelerle de bütünlük sağlamaktadır. Ayrıca şunu belirtelim ki panço modellerle sonbahar aylarında aynı renklerde kullanılan şapka ve bereler de oldukça şık bir görüntü vermektedir. Şapka ve berelerle kullanılan pançolar dışında kendiliğinden kapşonlu oldukça tarz panço modelleri de bayanlara çok yakışmaktadır.

Sizler için aşağıda bir birinden güzel ve göz alıcı panço modellerini paylaşmak istedik. Fikir edinmeniz açısından aşağıdaki görselleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon İroni Kaban Modelleri başlıklı makalemizde 2016 İroni Kaban, Bayan Kaban Modelleri 2016 ve İroni Kaban 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir