En Şık Mavi Pantolon Kombinleri

En Zarif Mavi Pantolon Kombinleri

En Zarif Mavi Kombinleri

Mavi renk her zaman bayanlar tarafından sevilen bir renktir. Mavi renkte bir çok kıyafet mevcuttur. Bayanlar da hem sokak modasında hem de özel davetlerde bu rengi bolca tercih ederler. Sokak modasında da en fazla mavi renk modelleri  giyilmekte ve bu renk pantolonlar da bayanlara çok yakışmaktadır.

Mavi Renk ile Beyaz Çok Yakışmaktadır.

Mavi renk özellikle beyaz renk ile çok yakışmaktadır. Mesela beyaz bir ve dar paça mavi uyumlu olmakla beraber böyle bir kombini ince topuklu ayakkabı ile tamamlanabilir.  Çünkü dar paça bir pantolon modeline en fazla yakışan ince topuklu ayakkabılardır. Bunun yanı sıra desenli gömlek modelleri ile de çok yakışmaktadır. Özellikle mavi ve beyaz rengin birlikte kullanıldığı gömlek modelleri ile mavi pantolonları çok şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Ayrıca mavi renk ile pembe renkte çok uyumlu olmaktadır. Pembe “V” yaka dökümlü bir ile mavi renkli pantolon modellerini kombin yapabilirsiniz.

Sizlere fikir olması açısından mavi pantolon kombin örneklerinin görsellerini aşağıda paylaştık. İncelemenizi tavsiye ederiz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir