En Şık Bayan Kot Gömlek Modelleri

Çok Zarif ve Göz Alıcı Olan Bayan Kot Gömlek Modelleri

Çok Zarif ve Göz Alıcı Olan Bayan Kot Gömlek Modelleri

Her zaman günlük yaşantımızın bir parçası olan kot gömlek modelleri asla unutulmaz kıyafetler içinde yerini almış gibi görünüyor.

Her sezon kendini yenileyen tasarımlar eşliğinde çok şık ve bayanlara yakışan iddalı bayan kot gömlekleri görmek mümkün. Ayrıca sürekli değişik modellere sahip olan  bayan kot gömlek modelleri her mevsim çok rahatlıkla giyilebilir. Özellikle kot pantolon ve ya deri pantolonlarla bayan kot gömlek modelleri çok fazla uyum sağlamaktadır. Bu iki kombin örneğinde de ayakkabı tercihinizin topuklu ayakkabılar yönünden kullanmanız şıklığınıza şıklık katacaktır.

Bayan kot gömlek modellerini ayrıca ceket olarak ta kullanabilirsiniz. Özellikle elbise üzerin de bu şekilde giyinmeniz çok uyumlu ve çok zarif bir görüntü olacaktır.  Ayrıca bayan kot gömlek modellerinde kullanılan cep detayları çok fazla güzel durmakta ve bayan kot gömlek modellerine ayrı bir hava vermektedir.

Aşağıdaki görsellerde bayan kot gömleklerine yer verdik. İncelemenizi tavsiye  ederiz.

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Lady Q Modelleri başlıklı makalemizde Lady Q, Şık Yeni Sezon Lady Q Modelleri ve Yeni Sezon Lady Q Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir