En Güzel Yamalı Kot Pantolon Modelleri 2019

En İddialı Yamalı Kot Pantolon Modelleri 2019

En İddialı Modelleri 2019

Modelleri 2019 yeni sezon ürünleri ile bayanların beğenisini topluyor. Özellikle 2019 sokak modasında 20 li ve 30 lu yaşlarda en çok kombinlerde yer verilen modelleri arasında öne çıkan kombin başlıkları ise:

  • Basic tişört- kot ceket
  • Triko- ceket
  • Bluz- hırka

Modelleri 2019 tasarımlarında ön planda olan pantolon modeli ise dar kesim, bilekte biten zarif modellerdir. Yazın özellikle tişört kombinleri ön planda olurken, serin havalarda ise özellikle triko, balıkçı yaka kazak ve salaş tasarımlar özellikle ön plana çıkmakta.  Modelleri 2019 yılı için hafif kilolu bayanlar için özellikle yüksek bel tasarımlarla birlikte bol kesim bluz ve tunik tercihleri de oldukça yerinde tercihler olacaktır.

Yeni sezonda bayanların zerafet yarışında bir adım daha ön planda olmasını sağlayacak avantaj getiren Yamalı Kot Pantolon Modelleri 2019 yılında ön planda olan tasarımları ve kombin ipuçlarını galerimizde topladık. Birbirinden şık ve iddialı kombinler oluşturmak için bu tasarımları incelemenizi ve galerimizin içerisinde yer alan kombin ipuçlarını dikkate almanızı tavsiye ederiz. Beğenmeniz dileğiyle Yamalı Kot Pantolon Modelleri 2019 görselleri:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir