En Güzel Sarı Abiye Modelleri

straplez-tas-isleme-detayli-oldukca-iddali-sari-abiye-modeli

straplez-tas-isleme-detayli-oldukca-iddali-sari--modell

Birbirinden güzel ve bir birinden iddalı modelleri her sezon kendini yenileyerek bayanların karşına çıkmaktadır. Bir çok rengin içinde son zamanlarda sarı renk olan abiyeler ön plana çıkmışa benziyor. Albenisi yüksek ve dikkat çekici bir renk olan sarı parlaklığı ile  abiye modellerinde de oldukça hoş ve tarz durmaktadır.

Birbirinden değişik ve güzel tasarımlarda bayanların ilgisini çekmekte ve kullanılan detaylarla oldukça göz doldurucu modeller ortaya çıkmaktadır. Sarı straplez , yırtmaç detayı bulunan ve taş işlemesi ile ayrı hava verilmiş sarı renkli modelleri çok güzel durmaktadır. Ayrıca bu özellikte olan abiye modellerinde askılı olan ve askıları taş detaylı olan sarı abiye modelleri de çok şık durmaktadır.Kat kat tül detaylı ve işlemeli sarı renkli abiyeler de çok iddalı durmaktadır. Şunu da belirtelim ki sarı taş işlemeli abiyelere gümüş rengi ve yüksek topuklu ayakkabılar çok yakışmaktadır.

Dar kesim sarı abiyeler de bayanların ilgi alanındadır. Çok fazla tercih edilen modeller içindedir. Uçuşan etekli sarı modelleri ise özellikle yaz aylarında açık alanda yapılacak organizasyonlarda tercih edilmesi çok hoş bir görüntü verecektir. İddalı ve zarif görünmek isteyen bayanlar sizlerin tercihi sarı renkli abiyeler olmalıdır. Hem renk olarak göz alıcı ve model olarak çok değişik modellere sahip bu modeller size çok yakışacaktır.

 

 

Pin It

2 - “En Güzel Sarı Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir