En Güzel Peplum Bluz Modelleri 2017

Yeni Sezon Dantel İşlemeli Peplum Bluz Etek Kombinleri

Yeni Sezon Dantel İşlemeli Peplum Bluz Kombinleri

Peplum bluz modellerinin ne demek olduğundan başlayarak  en güzel kombinleri için 2017 yılında dikkat edilmesi gerekenleri sizlerle paylaşacağız.

En basit şekli ile yukarıdan aşağıya doğru bollaşan peplum bluz modelleri için dar kesim pantolon ve modelleri oldukça uygun olacaktır. Tercih edeceğiniz konsepte uygun olarak seçilecek pantolon veya etek tasarımlarına en yugun ayakkabı tercihleri için şu noktalara dikkat etmelisiniz.

İş Modası İçin Kalem Etekler İle Peplum Bluz Modelleri Çok Uygun

İş dünyasında olan bayanlar için peplum beyaz bluz altına siyah midi kalem eteke ve zarif bir stiletto tercihi oldukça uygun olacaktır. Peki ve önemli organizasyonlar için nelere dikkat edilmeli, buyurun birlikte bakalım:

Peplum Bluz Jean Kombin Görselleri 2017

Peplum Bluz Jean Kombin Görselleri 2017

Peplum bluz modelleri ile birlikte tercih edilen jean tarzı ne olursa olsun, dar paça olması oldukça önemlidir. Tarz sahibi bayanların şık ince, yüksek topuklu ile birlikte tercih ettiği hoş tasarımlar özellikle sokak modasında öne çıkmakta.

Yazlıkçıların tercihi ise kısa kot şort üstüne gelecek özellikle beyaz renkli peplum bluz modelleri olacaktır.

Sokak modasının trendleri arasında dar paça pantolonlar varken, gece davetlerinde ise kalem tasarımları ağırlık kazanmakta. Sizlerle paylaştığımız birbirinden güzel peplum bluz modellerinin en şık kombinleri sizlere ilham verecektir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir