En Güzel Ev Terliği Modelleri

cok-seker-ev-terligi-modelleri

                                                                                            cok-seker-ev-terligi-modelleri

Artık yavaş yavaş kış gelmek üzere. Kışın çoğu zamanımıza evde geçiririz ve evde zaman geçirmeyi daha çok severiz Yağmurlu , karlı havalarda bir bardak çay veya bir fincan kahve eşiliğinde evde vazgeçilmez olan ve en rahat ettiğimiz pijama takımlarımız ve en sevdiğimiz kışlık arkadaşımız olan terliklerimiz.

O kadar çok bir birbirinden faklı modelleri var ki insan bazen hangisini alacağını şaşırıyor. Pofuduk ev terliği , babet tarzı olan ev terlikleri , klasik misafirler için olan ev terliği modelleri …. Hem çok şirin ve şeker hemde insanı rahat ettirecek olan ve sıcacık tutacak bayanların kış aylarında olmazsa olmazlarından olan ev terlikleridir.

Genç kızlar özellikle pofuduk tarzı olan ev terliklerini veya babet tarzı olan ev terliklerini tercih etmektedirler.Bir birinden şirin hayvan desenli olan pofuduk terlikler genç kızların görür görmez dikkatlerini çeken modelleridir. Hemen hemen her genç bayanın evinde bu terlikleri görmemiz mümkündür. Bunu babet tarzında çiçekli , kalpli , renkli bir birinden güzel terlikler takip eder. Tabi ev terliği denince akla ilk gelenler arasında misafir terliği de vardır. Mesela ben çok iyi bilirim misafir geldiğinde annemin hemen “kızım misafirlerimize getir “diye seslenir.

İsterseniz sizler için seçtiğimiz bir birinden güzel ve şirin modellerini aşağıda ki görsellerden inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir