En Güzel Dolgu Topuk Spor Ayakkabı Modelleri 2017

En Yeni Dolgu Topuk Spor Ayakkabı Modelleri 2017

En Yeni Dolgu Topuk Spor 2017

Yeni moda dünyasında öne çıkan trendlerden olan dolgu topuklu spor ayakkabı modelleri sokak modasında büyük bir rol üstlendi. Son zamanlarda ince, yüksek topuklar yerine özellikle spor ayakkabılarda topuk problemini ortadan kaldıran, hem şık hem de kullanım kolaylığı sağlayan dolgu topuk spor ayakkabı modelleri oldukça revaçta.

En Güzel Dolgu Topuk Spor Ayakkabı Modelleri 2017, bayanların şıklık yarışında sokak modasında yer verdiği tasarımlarda özellikle:

  • Yandan fermuarlı,
  • Beyaz renkli dolgu topuklar,
  • İşlemeler,

en çok beğeni kazananlar arasında.

Genç Kızların Vazgeçilmezleri Arasında

Sokak modasında önemli bir payı olan dolgu topuklu spor ayakkabı modelleri için genç kızlar şort veya midi boy etek tasarımları kombinlerini oluşturmakta. olarak ise bilekte biten, bar paça pantolonlar altında tercih edildiğinde boy dezavantajını tam tersine çevirmekte.

Renk tercihleri arasında ise, sokak modasının cıvıl cıvıl havasını yansıtan tasarımların öne çıktığını unutmayınız. Sizler için derlediğimiz birbirinden güzel tasarımların görselleri ise hayalinizdeki dolgu topuk spor ayakkabıyı daha da şekillendirecektir. İşte birbirinden güzel dolgu topuk spor ayakkabı modelleri 2017 görselleri:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir