Elie Saab 2015 Haute Couture Koleksiyonu

Elie Saab 2015 İlkbahar - Yaz Haute Couture Modelleri

İlkbahar – Yaz Haute Couture Modelleri

    Son yıllarda yeni bir akım kendisini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Bundan önceki senelere baktığınızda hazır giyim olarak tabir edebileceğiniz ürünler daha fazla tercih ediliyordu. Şimdi ise insanların kendilerine özel olarak dikilen kıyafetlere ilgisinin biraz daha arttığını söyleyebiliriz. Haute Couture olarak adlandırılan bu yeni trend, birçok ünlü markanın da dikkatini çekmeyi başarmış olacak ki, peşi sıra markalar haute couture koleksiyonlarını tanıtmaya başlamış durumda. Lübnanlı bir modacı olan ve Paris’te yaşan Elie Saab da bu akıma ayak uyduranlardan birisi oldu ve yeni haute couture modellerini herkese tanıttı. Son derece başarılı modellerden oluşan koleksiyonu mutlaka incelemelisiniz.

haute couture koleksiyonu incelerseniz eğer elbiselerin çok ağır bastığını sizlerde göreceksiniz. Elbise modelleri üzerine ağırlık verilen koleksiyon sayesinde bu alanda önemli bir çalışma hayata geçirilmiş gibi görünüyor. Elie Saab, alıştığımız kalitesini ve elbiselere yaptığı hoş dokunuşları yeni sezon koleksiyonunda da son derece başarılı şekilde gösterebilmiş diyebiliriz.

haute couture koleksiyonu içerisinde yer alan elbiselerde taş işlemeler, danteller ve tül detaylar fazlasıyla kullanılmış durumda. Bunun yanı sıra Elie Saab haute couture modellerini giyebilmek için gerçekten kendinize güveniyor olmanız lazım. Modellerin hemen hepsi derin dekolteler ya da transparan detaylar içeriyor.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir