El Yapımı Bileklik Modelleri 2016

En Güzel El Yapımı Bileklik Modelleri 2016

En Güzel El Yapımı

Yaz trendleri arasında yer alan birbirinden şık bileklik modelleri her kombin için iddialı tasarımlar sunmakta. Bir kaç farklı renkte iplik, boncuk veya diğer aksesuarlarla rahatlıkla yapılabilen veya sokak başlarında yer alan takıcılarda bulunan tasarımlardan en hoş ve  moda olanları sizlerle paylaşacağız. Özellikle rengarenk birbirinden şık bileklik modelleri için öne çıkan modelleri ve bunların neden önem kazandığını sizlerle paylaşalım:

El Yapımı Bileklik Modelleri 2016, boncuk işlemeli tasarımlarla dikkat çekmekte. Özellikle şık bir elbise kombini için bu tarz bir aksesuar tercihi gayet uyumlu olacaktır. Zira en güzel elbise kombinlerinin tamamlayıcısı olan el yapımı bileklik  modelleri 2016 yılı için boncuk tasarımları ile oldukça şık durmaktadır. Tabi ki bu noktada tercih ettiğiniz boncukların daha küçük yapılı ve kırmızı, bordo, deniz mavisi tonlardan olması çok daha moda ve güzel duracaktır.

Bayanların özellikle boncuk bileklik merakı bilinmektedir. Bundan dolayı en canlı iplik renkleri arasına serpiştirilmiş minik boncuklar ile daha iri fakat az sayıda boncukla yapılan bileklik tasarımları çok zarif duracaktır.

El Yapımı Bileklik Modelleri 2016, için aslında zevkinize hitap eden bileklik kadar elbise kombinine ve konseptine uyumlu olmasıda önem kazanacaktır. Bu noktada önemli olanda aslında sizin elbise kombinlerinizdir , zira bilekliğe göre baştan aşağı giyinmek yerine, elbiseye uygun bileklik tercihinde bulunmak çok daha kolaylık sağlayacaktır. Bunun için sizlerla yazımızda paylaştığımız renklerle uygun tonlarda yapacağınız kombinler oldukça şık olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Şifon Kloş Etek Modelleri 2016 başlıklı makalemizde Şifon Etek Modelleri 2016, Şifon Kloş Etek Kombinleri ve Şifon Kloş Etekler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir