2017 Genç Elbise Modelleri

2017 Genç Elbise Modelleir Avrupa da Rüzgar Gibi Esiyor

2017 Genç Modeleri Avrupa da Rüzgar Gibi Esiyor

2017 genç elbise modelleri yeni yılda oldukça iddialı tasarımlarla geliyor. Avrupa’da düzenlenen defileler başta olmak üzere farklı renk ve kombin seçeneklerinde öne çıkan tasarımlar oldukça dikkat çekici. Özellikle farklı tarz peşinde olan ve sıradanlığı sevmeyen gençler için rengarenk koleksiyonlar 2017 yılına damgasını vuracak. Sizlerle paylaşacağımız birbirinden şık, ilginizi çekecek tasarımlar ve en uyumlu kombinler için detaylar görsellerimiz ve ipuçları yazımızın devamında yer almaktadır.

Gençler Modaya Tutkun…

Baskılı Desenli Elbiseler Gençlerin Her Zaman Öncelik Verdiği Kombinler Arasında Yer Almaktadır

Baskılı Desenli Elbiseler Gençlerin Her Zaman Öncelik Verdiği Kombinler Arasında Yer Almaktadır

Gençlerin baskılı ve renkli elbise tercihlerine entegre ettiği gladyatör tarzını andıran ayakkabı tasarımları ile oldukça gizemli ve ilgi çekici bir zerafet eklenmektedir. Bayanların özellikle dikkat ettiği konulardan olan ilk bakışta zarif ve şık gözükmek konusunda ise yüksek ve avuç içi güzel çanta kombinleri oldukça yardımcı olmaktadır.

Peki yeni sezon genç elbise modelleri arasında hangi renkler öne çıkmakta:

ve Tonları

Siyah kemer detayları ile birlikte tercih edeceğiniz midi boy saks mavisi elbise için ince uzun topuku ayakkabı tercihinde oldukça iddialı bir kombin oluşturacaksınız.

Gençler arasında bir diğer trend ise 2017 yılı için 2 renk tasarımlar olacaktır. Özel davetlerde midi boy tasarımlara uzun topuklar eşlik ederken, daha spor kombinler için spor tarz düz taban ayakkabılar oldukça yerinde bir tercih olacaktır. sizlerle paylaştığımız birbirinden güzel 2017 genç elbise modelleri  için sizlere ilham verecek tasarıları paylaşmış bulunmaktayız. Sizlerin bu noktada favori renk tercihi ve buna bağlı olarak kombin tercihlerinde elbise- siyah aksesuarlar ile birlikte siyah tonlardan seçilmiş elbiselerle oluşturulacak tasarımlara öncelik vermesi gerektiğini vurgulamakta fayda olacaktır.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir