Donna Karan 2015 İlkbahar-Yaz Modelleri

Donna Karan 2015 İlkbahar-Yaz Modeli

2015 İlkbahar-Yaz Modeli

Yeni yıla girilmesi ile birlikte moda sektöründe de hareketlilik iyiden iyiye artmış durumda. Birçok önemli marka yeni sezon modellerini tanıtmaya başladı ve birbirinden güzel modeller görücüye çıktı. Moda sektörünü yakından takip edenlerin çok iyi bildiği Donna Karan’da yeni sezon ürünlerini tanıtan markalar kervanına katılmış durumda. Son yıllarda sürekli olarak belli bir kaliteyi bayanlara sunan Donna Karan, gerçek manada farklılık arayanlar için ideal bir tercih olacaktır. Donna Karan, ilkbahar ve yaz dönemleri içi hazırladığı modeller ile önümüzdeki yaz dönemini domine edecek gibi  görünüyor. Yaz sezonuna hazırlanmak niyetinde olanlar için güzel bir tercih olacaktır.

Donna Karan 2015 ilkbahar – yaz modelleri farklı bir tarz ile karşımıza çıkıyor. Kesimlerde ve desenlerde kullanılan sıra dışı tercihler sayesinde güzel bir koleksiyon ortaya çıkartılmış gibi görünüyor. Özelliklede elbiseler konusunda Donna Karan’ın büyük bir başarı elde edeceğini söyleyebiliriz. Sıradan elbise modellerinden sıkılanlar için bu tarz farklılıkların iyi geleceğini söyleyebiliriz. Özelliklede desenli elbise modelleri herkesin ilgisini çekecektir diyebiliriz.

Donna Karan 2015 ilkbahar – yaz modelleri içerisinde yer alan tuniklerde mutlaka göz atılması gereken ürünlerden oluşuyor. Salaş tarzdaki tuniklerin yaz mevsiminin sıcak günlerinde daha rahat vakit geçirmenizi beraberinde getirecektir. Aynı zamanda da şık görüntüsü ile beklediğinizden çok daha başarılı bir görselliğe ulaşacağınızı belirtmeliyiz.

Bir önceki yazımız olan CHANEL 2015 İlkbahar - Yaz Modelleri başlıklı makalemizde CHANEL, CHANEL 2015 İlkbahar - Yaz Modelleri ve Şık CHANEL 2015 İlkbahar - Yaz Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir