Dilvin 2015 Yazlık Bluz Modelleri

Örgü Ekru Dilvin Yazlık Bluz Modelleri

Örgü Ekru Yazlık Bluz Modelleri

    Bu sene Dilvin’in senesi olacak gibi görünüyor. Son yıllarda bayanların ilgisin hızla üstüne çeken firma, yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte sokak modasına tam manasıyla hükmedecek gibi görünüyor. Birbirinden şık ve rahat bluzları bizlere sunan marka, kısa sürede bayanların dikkatini çekmeyi başarmış durumda.

   2015 yazlık bluz modelleri kesinlikle bu senenin en iddialı koleksiyonu konumunda. Yaz mevsimi için tasarlanan bluzlar görsel açıdan çok başarılı ve şimdiden birçok bayanın ilgisini çekmiş durumda. İlk olarak örgü bluzlardan söz etmek gerekiyor. Tamamı örgü olarak üretilen ekru ve bej rengindeki modeller hem son derece iddialı hem de bir o kadar şık. yazlık bluzlarında genel olarak açık renklerin hakim olduğunu söylemekte fayda var. Beyaz, ekru, bej gibi renkler birçok modelde karşımıza çıkıyor. Dantel detaylarının kullanıldığı ürünlerde de karşımıza çıkan beyaz renk, sade bir şıklık imkanı sunuyor.

2015 yazlık bluz modelleri beyaz üzerine renkli etnik desenlerin kullanıldığı ürünleri de içeriyor. Son yıllarda etnik desen detayı çok popüler ve Dilvin’in bu konuda da ne denli başarılı olduğunu bizzat görmenizi tavsiye ediyoruz. Aynı şekilde iddialı ve çekici bir kombin yapmak isteyenler için dantel detaylarının kullanıldığı siyah renkli bluzları önerebiliyoruz. Son olarak açık sarı rengin kullanıldığı V yakalı bluzlarda son derece güzel bir alternatif konumunda.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir