Diesel 2015 İlkbahar-Yaz Modelleri

Kot Ceket Diesel 2015 İlkbahar-Yaz Modelleri

Kot Ceket Diesel 2015 İlkbahar-Yaz Modelleri

   İtalyanların moda konusunda neredeyse tüm dünyaya yön verdiğini söylemek çok abartı olmayacaktır. Modanın kalbinin attığı yegane ülkelerden birisi olan İtalya’nın, dünya moda sektöründe kazandırdığı en büyük markalardan olan Diesel, 2015’in ilkbahar ve yaz aylarını kapsayan koleksiyonu ile adından gene söz ettiriyor. Denim ve hazır giyimin en önemli isimlerinden birisi olan Diesel, belli bir tarzı ve kalitesi olan ender markalar arasında gösteriliyor. Her yıl bu tarzını ürünlerine yansıtan marka, 2015 için piyasaya sunduğu ürünlerde de geleneği bozmamış.

Diesel 2015 ilkbahar-yaz modelleri kot hakimiyeti altında gözüküyor. Modellerin büyük bir bölümünde kot kumaş kullanılmış ve çokta doğru yapılmış. Kıyafetlerde sıklıkla güneşte ağartılmış görünümü mevcut ve eski dönem tarzlarını fazlasıyla andırıyor. Denim giyim sevenlere farklı bir tarz sunan Diesel, hem spor, hem de tarz ürünleri ile zoru başarmış gibi görünüyor. Özellikle jean modelleri ile iddiasını tekrardan ortaya koyan marka bayanlardan ve moda otoritelerinden tam not almayı başardı.

Diesel 2015 ilkbahar-yaz modelleri arasında yer alan elbiseleri ayrı olarak incelemenizi tavsiye ediyoruz. Gündelik yaşamda kullanılmaya çok müsait olan bu modeller ile rahat, şık, zarif ve iddialı bir görünüme bürünebileceksiniz. Geçtiğimiz senelerin en popüler kombinlerinden birisi olan üzerine kot ceket modası, Diesel’in yeni sezon modelleriyle iyice pekişecek diyebiliriz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir