Defacto Bayram Koleksiyonu

Yıldızlı Defacto Bayram Koleksiyonu

Yıldızlı Defacto Bayram Koleksiyonu

Birkaç hafta sonra ülkemiz için önemli bir bayramı daha yaşayacağız. Kurban Bayramı’na adım adım yaklaşırken bu özel günlerde ne tarz bir giyim tercihinde bulunacağımızın da önemi giderek artıyor. Böyle söylüyor olmamızın sebebi ise bayram gibi herkesin giyim ve kuşama özen gösterdiği günlerde ne fazla abartılı ne de fazla sönük bir kombin tercihinde bulunulmaması gerekliliğidir. Aynı zamanda bayram dönemlerinde giyeceğiniz kıyafetlere de öyle çok fazla para harcamanızın gereği olmadığını unutmamalısınız. Defacto gibi kaliteli ürünleri sizlere uygun fiyattan sunan bir markanın olduğunu ve buradan tam da istenilen tarzda kombinleri oluşturabileceğinizin farkına bir an önce varmalısınız.

Defacto bayram koleksiyonu içerisinde ilk olarak dikkat çeken ürün kuşkusuz elbiseler olacaktır. Elbiseler bayanların özel günlerde tercih ettiği hem kullanışlı hem de şık ürünlerden bir tanesidir. Fakat dini bir bayramda elbise giyecekseniz eğer fazla abartıya kaçmamalı ve şıklığı ürünün kaliteli kesimleri sayesinde yakalamaya özen göstermelisiniz.

Defacto bayram koleksiyonu havalarında giderek soğuduğu ve bayram döneminde iyice soğuyacağı dikkate alınarak hazırlanmış diyebiliriz. Bu yüzden de kazak modellerinin ön plana çıktığını söylememiz mümkündür. Kazak modelleri arasında isterseniz yüksek bel bir pantolon ile birlikte kullanılması daha uygun olan kısa kazak modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra taytlarla beraber kullanılabilecek bir ürün olan uzun kazak modellerine de göz atmanız sizler için iyi olacaktır.

Bir önceki yazımız olan New York Sokak Modası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir