Debenhams 2015 Modelleri

Zarif Hırka Debenhams 2015 Modelleri

Zarif Hırka 2015 Modelleri

Giyim sektörünü kontroleden bazı markalar olduğunu söyleyebiliriz. Uzun süredir bu piyasanın içerisinde olan markalar, piyasa sürdükleri modeller ile sektöre yön veriyor. Bu markalar arasında İngiltere’nin en köklü isimlerinden birisi olan Debenhams’ın büyük rolü var diyebiliriz. Son derece eski ve bu sektörde tecrübeli bir marka olan Debenhams, kalitesini herkese ispat etmeyi başarmış nadir üreticilerden. Kendine has bir tarzı olduğunu söyleyebileceğimiz Debenhams¸ 2015 senesinde de oldukça iddialı görünüyor. Bu sene için çıkartılan koleksiyon ile sokak modasına etki edebileceklerini söylemeliyiz. Eğer ki sokak modasını yakından takip etmek istiyorsanız, Debenhams’i göz ardı etmek amacınıza ulaşmanızı engelleyecektir.

2015 modelleri biraz önce de belirttiğimiz gibi kendine has çizgilere sahip ürünleriyle piyasa etki edecek. Özellikle hırka modelleriyle sıra dışı bir tarz yakalayan marka, çiçek desenli ve rengarenk görünümü ile dikkat çekiyor. Eğer ki hırka giymeyi seviyor ve kombinlerinizde farklılık yaratmak istiyorsanız Debenhams’in hırkalarına mutlaka göz atmalısınız. Bunun yanı sıra bluz modelleriyle de etkileyici bir koleksiyona imza atan marka özellikle kolsuz bluzlar ile yaz aylarına damga vurmayı planlıyor.

Debenhams 2015 modelleri elbiseler konusunda da son derece iddialı. Desenli kolsuz modeliyle dikkatleri üzerine çeken marka, açık yeşil üzerinde uygulanan siyah işlemeler ile gerçektende başarılı bir model haline gelmiş diyebiliriz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir