Dantelli Şort Modelleri

Zarif Dantelli Şort Modelleri

Zarif Dantelli Şort Modelleri

Yaz ayında sıcaklar iyiden iyiye bastırdı değil mi? Bu kadar yüksek sıcaklar varken gün içerisinde rahat bir şekilde gezmek ise tam anlamıyla imkansız hale geldi diyebiliriz. Fakat bu imkansıza yakın durumda dahi bir çözüm olduğunu söyleyebiliyoruz. Bahsettiğimiz çözüm ise herkesi tahmin edebileceği gibi şortlardır. Şortlar sıcak havalarda son derece kullanışlı aynı zamanda da çekici bir görüntü içinde ideal bir üründür. Fakat şortların görüntü itibariyle daha da gösterişli olmasını isteyenler için güzel bir önerimiz var. Dantelli şortlar tam da istediğiniz şaşalı ve çekici görüntünün oluşmasını sağlayacaktır.

Dantelli şort modelleri aslında birbirinden çok farklı modellerden oluşuyor. Fakat şortlara biraz göz attığınızda ilk olarak gözünüze çarpacak olan modeller şortun alt kısmında bir nevi saçak gibi dantellerin kullanıldığı modeller olacaktır. Görüntüsü aslında biraz da eski dönemleri hatırlatıyor olsa da son derece şık bir kombinin temel parçası olacağından şüpheniz olmasın. Bunun yanı sıra bu modelleri çok daha rahat bir şekilde kombinleme şansınız olduğunu da unutmamalısınız.

Dantelli şort modelleri alternatif arayanlar için dantellerin cep bölgesinde kullanıldığı modelleri söyleyebiliriz. Özellikle de kot şortların arka cepleri tamamen dantelle kaplanarak ortaya hem farklı hem de güzel bir görüntü çıkartılabiliyor. Aynı zamanda komple dantelden üretilmiş şort modellerine bir göz atmanızda fayda olacaktır.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir