Dantelli Elbise Modelleri 2016

Bayanlar özellikle modellerini özellikle takip etmektedir.Bunların başında dantelli elbise modelleri almaktadır. Dantelli elbise modelleri hem çok şık  hemde çok zarif durmaktadır. Bundan dolayı dantelli elbise modelleri bayanların ilgiyle takip ettikleri modellerdir. Ayrıca her yaşa uygun modeller rahatlıkla bulunmaktadır.

Dantelli modelleri bayanlar için şıklığın adresidir. Özel davetlerde bayanların ilk tercihleri arasında yerini almaktadır. Dantelli elbise modellerine tül ve güpür çok fazla yakışmaktadır. Hangi renk olursa olsun tül ve güpür detayı oldukça hoş durmaktadır. Beyaz dantelli dar kesim bir elbise kemer  detayı ile göze hoş gelmekte şık bir çanta  ve yüksek topuklu bir ayakkabı ile tamamlandığında çok şık bir görüntü olmaktadır. Ayrıca siyah dantelli bir elbiseyi de beyaz sade avuç içi bir çanta ve beyaz babet   ayakkabılarla tamamlayabiliriz.  Dantel detayı her renge ayrı bir hava vermektedir .Özellikle beyaz ve siyah renkler dantelli elbise modellerinde güzel durmakta ve çok fazla tercih edilmektedir.  Dantelli elbise modellerinde kısa veya uzun kollu tül detayı göz dolduran kloş tarzdaki elbiselerde çok zarif durmaktadır.

Dantelli modellerinde dikkat  edilmesi gereken husus kullanılacak olan aksesuarlardır. Dantelin ayrı zarif durduğu bu model elbiselerde fazla abartı aksesuar kullanmak yanlış olabilir. Dantelin göstermiş olduğu hoş görüntüyü gayet sade aksesuarlarla tamamlamak oldukça doğru olacaktır. Dantelli elbise modellerinde

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir