Converse Bayan Ayakkabı Modelleri

Çok uzun yıllardır ülkemizde bir klasik haline gelen ve en çok tercih edilen ayakkabı markalarından birisi olarak kabul edilen Converse her zaman olduğu gibi bu sene de son derece popüler diyebiliriz. Markanın yıllardır klasikleşmiş modelleri sürekli olarak daha fazla kişi tarafından talep ediliyor ve Converse sokak modasında daimi kullanılan markalardan birisi haline geliyor. Marka, yeni çıkarttığı modeller ile gene bayanların kalbini fethetmeyi başarmıştır diyebiliyoruz. Son derece başarılı ve kaliteli modeller bulunan Converse önümüzdeki döneme de damgasını vuracağının sinyallerini şimdiden veriyor. Sizler de bir Converse ayakkabısı seçerek kaliteli ve şıklığı yakalayabilirsiniz.

Converse bayan ayakkabı modelleri dendiğinde akla ilk olarak gelen model olan düz beyaz Converse ayakkabılar bu sene de vitrinlerdeki yerini almış durumda. Bahsettiğimiz tarzda ayakkabıyı bilmeyen tek bir kişi dahi yoktur. Görüntüsü son derece zarif ve şık olan beyaz Converse ayakkabılara olan ilgi artarak devam edecek gibi görünüyor. Bunun yanı sıra farklı renkleri isteyenler için bordo, lacivert ya da siyah gibi alternatiflerin olduğunu da belirtmeliyiz. Böylece farklı bir kombin yapmakta mümkün olacaktır.

Converse bayan ayakkabı modelleri arasında belki de en çok beğenilecek ürün kışlık olan modellerdir. Görüntü itibariyle botu andıran ayakkabı klasik Converse çizgisinin biraz dışında aslında. Fakat görüntüsü ciddi anlamda başarılı ve şık duruyor.

Bir önceki yazımız olan Hunter Çizme Koleksiyonu başlıklı makalemizde Hunter Çizme Koleksiyonu ve Yeni Hunter Çizme Koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir