Çizgili Pantolon Modelleri

Kısa Paça Çizgili Pantolon Modelleri

Kısa Paça Çizgili

Çizgili pantolonlar sıradan bir kombin yapmak istemeyen bayanların en fazla tercih ettiği ürünlerden birisi. Sokak modasında da sıklıkla karşımıza çıkan ve hemen herkesin imrenerek baktığı çizgili pantolonlar bu yaz sezonunda daha da fazla popüler hale gelecek gibi duruyor.

Çizgil modelleri geçen sene olduğu gibi bu sene de popülerliğini korumaya devam ediyor. Farklı bir tarz arayanlar için ilk tercihlerden birisi haline gelen çizgili pantolonlarda bu sene daha çok dar kesimli ürünlerin tercih edildiğini söylemek gerekiyor.Dar paça çizgili pantolonlar üstüne beyaz renkli gömlek ya da bluzla kombinlendiğinde gayet şık ve iddialı bir görünüm kazanmanızı sağlıyor. Bir de işin içine topuklu ayakkabı ve abartılı olmayan bir çanta dahil edilirse eğer gerçekten başarılı bir görünümde söz edebiliyoruz. Dar paça pantolonlarda yarım paça olarak tabir ettiğimiz bilekleri açıkta bırakan pantolonları tercih etmenizi de şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu sadeye çok daha modern ve özgüvenli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Çizgili modelleri içerisinde yer alan bol paça ürünlerinde sizler için güzel bir alternatif oluşturduğunu söyleyebiliriz. İspanyol paça ürünleri daha çok çalışan bayanların tercih ettiğini gördüğümüz şu günlerde yavaştan sokak modasında da bu tarz kombinleri görebiliyoruz. Kalın çizgili detaylarının kullanıldığı İspanyol paça bir pantolon, siyah renkli bluzlarla kombinlenirse eğer ortaya ciddi manada şık sonuçlar çıkabiliyor.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir