Christian Dior 2015 İlkbahar-Yaz Modelleri

Şık Tulum Christian Dior 2015 İlkbahar-Yaz Modelleri

Şık Tulum 2015 İlkbahar-Yaz Modelleri

Dünya moda sektörü her geçen gün biraz daha hareketleniyor diyebiliriz. Çok sayıda marka, yeni sezon modellerini defilelerle tanıyor ve şu an için dünyadaki en prestijli markalardan birisi olarak kabul edilen Christian Dior, Fransızların moda dünyasına yaptıkları en büyük katkılardan birisi olarak da gösterilebilir. Dünya ünlü moda evi yeni sezonun bahar mevsimini kapsayan  koleksiyonunun geçtiğimiz günlerde Paris Moda Haftası’nda tanıttı. Modanın ileri gelenleri tarafından takip edilen defile, büyük övgü topladı ve birçok moda tutkunu da defilede sergilenen parçalardan etkilendi diyebiliriz. Kısacası Christian Dior, büyük yankı uyandırmayı başardığı modeller ile 2015 senesine damga vuracak gibi görünüyor.

2015 ilkbahar – yaz modelleri sıra dışı bir yaratıcılığın ürünü gibi görünüyor. Çok sık kullanılan dantel detayları sayesinde birçok modelin zarif yönleri gün yüzüne çıkartılmış diyebiliriz. Renk tercihlerinde zıt tonları kullanan Christian Dior, böylece göz alıcı ve dikkat çeken bir koleksiyona hayat vermeyi başarmış gibi görünüyor. Bu noktada verilebilecek en güzel örnek iste parlak fıstık yeşili rengin hakimiyetindeki kabanlardır diyebiliriz.

2015 ilkbahar – yaz modelleri içerisinde yer alan çok sayıda modelde payetler ve pullar olduğunu sizlerde göreceksiniz. Işıklar altında göz kamaştıran bir görüntü elde etmek istiyorsanız payet detayları tam da size göre diyebiliriz. Kısacası Christian Dior, herkesin beğeneceği tarzda başarılı ve gösterişli modelleri ile yeni yılda çok konuşacağımız bir marka olacak gibi görünüyor.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir