CHANEL 2015 İlkbahar – Yaz Modelleri

Elbise CHANEL 2015 İlkbahar - Yaz Modelleri

Elbise 2015 İlkbahar – Yaz Modelleri

Modayı takip eden herkesin yakında bildiği CHANEL, yeni sezon modeller ile görücü karşısına çıktı. Fransız modaevi, son yıllarda başarılı çalışmaları ile ön plana çıkıyordu ve 2015 senesinde de bu geleneğini devam ettirecek gibi görünüyor diyebiliriz. Geniş bir kitlenin takibinde olan CHANEL, ilkbahar ve yaz dönemleri için tasarladığı kıyafetleri Paris Moda Haftası’nda moda dünyasına tanıttı. Bir efsane olarak kabul edilen Karl Lagerfeld’in bizzat imzasını taşıyan koleksiyon, ilk bakıştan itibaren farklı bir çizgiye sahip olduğunu herkese hissettiriyor. Son yıllarda yaratıcılığını iyiden iyiye gözler önüne seren Karl Lagerfeld, 2015 için tasarladığı modeller ile ne kadar başarılı bir tasarımcı olduğunu da herkese tekrardan göstermiş oldu.

CHANEL 2015 ilkbahar – yaz modelleri tüvit ceketlerin ve pantolonların hakimiyetinde gibi görünüyor. Tabi ki tek seçeneğiniz bu ürünler değil. Bunların yanı sıra geniş yakalı modeller ve 60’lı yılları anımsatan kesimleri çok beğeneceğinizi söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra birçok modelde cüretkar renk tercihlerinin olduğunu da belirtmeliyiz. Farklı tarzlara alışık olanlar için CHANEL tararından üretilen yeni sezon ürünlerinin beğenileceğini söyleyebiliriz.

CHANEL 2015 ilkbahar – yaz modelleri içerisinde çok sayıda ceket takımı yer alıyor. Özellikle iş dünyasında aktif rol alan bayanların, farklı tarzı ile dikkat çeken bu takımları beğeneceğini düşünüyoruz. Bunun yanı sıra çok sayıda elbise modelinin de görücüye çıktığını akılınızdan çıkartmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Zac Posen 2015 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu başlıklı makalemizde Yeni Sezon Zac Posen, Zac Posen ve Zac Posen 2015 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir