Buz Mavisi Pantolon Kombinleri

En İddalı Buz Mavisi Pantolon Kombin

En İddalı Buz Mavisi Kombin

Şıklık denince akla bayanlar gelmektedir. Bayanlar her daim daha şık ve daha tarz durmak isterler. Bir çok tercih içinde kararsızlık yaşayan bayanlar özellikle renk anlamında oldukça zorlanmaktadırlar. En şık kombinleri en güzel renkleri seçerek yapmaya çalışırlar.

Bu kadar çok tercih arasında en dikkat çeken renkler arasında buz mavisi vardır. Buz mavisi hem iddalıı hemde çok tatlı bir renktir. Bundan dolayı hemen hemen her bayanın ilgisini çekmektedir. Hele buz mavisi modelleri albenisi yüksek olan modeller arasındadır. Buz mavisi pantolonlar beyaz renkle çok yakışmaktadır. Beyaz bir bluz veya beyaz bir gömlekle oldukça zarif durmaktadır. Ayrıca buz mavisi pantolonlar önü açık yüksek topuklu ayakkabılarla da çok güzel olmaktadır.

Buz mavisi pantolonları kombini ederken özellikle beyaz ve pembe renkler tercih etmeniz çok doğru bir karar olacaktır. Beyaz askılı bir bluz altına bol paça buz mavisi bir ve önü açık gri tonlarda yüksek topuklu bir tercih edildiğinde çok etkileyici bir kombin olacaktır.

Buz mavisi birbirinden şık pantolonların beyaz ile muhteşem uyumlarını aşağıda ki görsellerde görebilirsiniz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir