Büyük Beden Bluz Modelleri

Bordo Büyük Beden Bluz Modelleri

Bordo Bluz Modelleri

    Birçok bayanın fazla kilolarla problemleri var. Her ne kadar bu durumu istemiyor olsak da Türk kadınları olarak kilo almaya yatkın bir yapımız var. Hemen her bayan belli dönemlerde kilo problemi yaşıyor ve kilolarını kurtulmak, daha zarif bir vücuda sahip olabilme hayali kuruyor. Hepimizin de bildiği gibi bu hayaller genel olarak “hayal” olmaya devam ediyor ve sahip olduğumuz vücuda uygun giyinmek zorunda kalıyoruz. Bu noktada vücudumuzu tanımamız ve doğru ürünleri tercih etmemiz büyük önem taşıyor. bluz modelleri bu noktada sizlere önemli kolaylık sağlayacaktır. Zarif bir görünüm ve olduğunuzdan bir, iki beden daha ince görünmenizi sağlayabilecek hileler sayesinde bluzlar size istediğiniz şıklığı sağlayacaktır.

bluz modelleri ilk olarak düz tek renkli ürünlerle karşımıza çıksa da bunun sıkıcı olduğunu düşünenler için çok sayıda desenli model de bulunuyor. Özellikle kol kısımlarında leopar desenleri, orta kısımlarda ise leopar desenini biraz törpülemek adına geçiş desenleri kullanılan modelleri önerebiliriz. Ne gereğinden fazla iddialı ne de fazlasıyla sönük olan bu bluzları çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

bluz modelleri arasında yer alan zebra desenli ürünler ise size farklı bir hava katacaktır. Zebra deseninin hoş görüntüsü ve doğru parça tercihleri ile gerçekten kaliteli bir kombin yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra biraz önce bahsettiğimiz tek renkli modeller ise siyah ya da bordo seçmenizi tavsiye ediyoruz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir