Bordo Pantolon Üzerine Ne Giyilir

Bordo Pantolon V Yaka Tişört Kombinleri

Bordo V Yaka Tişört Kombinleri

Bordo modelleri bayanların tercih edip edebilecekleri en iddialı pantolon kombinlerinin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Özellikle doğru bir tercih ile ister sokak modası isterseniz en iddialı gece organizasyonu konseptinde en ler arasına rahatlıkla girebilirsiniz. Peki en doğru bordo pantolon kombinleri için nelere dikkat edilmeli? 2016 /2016 yılı için en trend bordo pantolon kombinleri neler olarak karşımıza çıkmakta?

Bayanların merak ettiği sorunun direkt cevabını verecek olursak, Bordo Üzerine Ne Giyilir sorusunun cevabı spor kombinler için zarif kot modelleri, askılı bluzlar ile basic tişörtler olarak karşımıza çıkmakta. Bordo renk üzerine bir çok renk uyumludur fakat bizim sizlere en çok yakıştıracağımız renk kombini ise kahverengi tonlar iler birlikte vizon, bej, hardalile birlikte siyah ve beyaz kombinleridir.

Bayanlar için en iddialı ve şık kombinlerin vazgeçilmezleri arasında olan bordo renk için en çok serin havalarda özellikte kadife bordo modelleri kullanılmakta. İşte bayanlar için oldukça şık alternatifler sunan bordo renkli pantolon modelleri ile oluşturulan kombin seçenekleri için görseller, beğendiğiniz bordo pantolon modeli görselinin üzerini tıklayarak görseli büyütebilir ve ayrıntılı inceleyebilirsiniz:

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir