Bordo Ceket Modelleri

Zımba Detaylı Bordo Ceket Modelleri

Zımba Detaylı Modelleri

    Son yıllarda bayanlar arasında hızla yükselen ceket giyme trendi her geçen gün daha da fazla tercih edilir hale geldi. Bundan birkaç sene öncesine kadar sadece iç dünyasında boy gösteren bayanlar tarafından tercih edilirken, günümüzde sokak modasının en önemli figürlerinden birisi haline geldi. Artık birçok bayanın kombinlerinde ceketlere yer verdiğine şahit olabiliyor. Bu sayede çokta hoş sonuçlar elde edilebiliyor ve son dönemde bayan ceketleri konusunda bir renk ön plana çıkmaya başladı diyebiliriz. Bu renk, sizlerinde tahmin edebileceği gibi bordo. Gerçekten çok zarif modeller bulabileceğiniz bordo ceketler sayesinde birbirinden şık kombinler yapabiliyorsunuz.

Bordo ceket modelleri görselliğin ön planda tutulduğu ürünlerden oluşuyor. Özellikle süet ceketler bordo rengi daha bir güzel gösteriyor ve rengi patlatıyor. Böylelikle çok daha etkileyici sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Blazer olarak bilinen ceketler bordo kullanımı ise sizlere şiddetle tavsiye edeceğimiz bir durum. Eğer ki blazer ceket giymeyi seviyorsanız mutlaka bordo bir ceket temin etmenizi söyleyebiliriz. Sözünü ettiğimiz ceketi sadece bir kere deneyin ve ne demek istediğimizi bizzat tecrübe edin.

Bordo ceket modelleri arasında yer alan zımba detaylı modeller ise ceketine biraz olsun hareketlilik kazandırmak isteyenlere tavsiyemizdir. Zımba detayları son yıllarda çok tercih ediliyor ve bir nevi eskimeyen yapıya sahip. Bordo ceketlerde de çok başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz zımba detayını mutlaka denemelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Taşlı Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Taşlı Ceket, Ceket Modelleri ve Taş İşlemeli Ceket hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2 - “Bordo Ceket Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir