Bol Kesim Pantolon Kombinleri

Saks Mavisi Bol Kesim Pantolon Kombinleri

Bol Kesim Pantolon Kombinleri

Rahatlığı sayesinde bayanların şu sıralar en çok ilgi gösterdiği pantolon modellerinden birisi haline gelen bol kesim pantolonlar ilerleyen günlerde daha da popüler hale gelecektir diye düşünüyoruz.

Bol kesim pantolon kombinleri bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Rahat ve ferah bir model olması sebebiyle yaz sıcakları için çok mantıklı bir tercih haline gelen bol kesim pantolonlarda ilk olarak rengin ön plana çıktığını söylemekte fayda var. Saks mavisi etkileyici bir renk ve bayanlara da cidden çok yakışıyor. Bu tarz bir pantolonu salaş siyah şifon gömleklerle kombinlerseniz eğer ortaya son derece şık sonuçlar çıkacaktır. Bunun yanı sıra saks mavisi bol kesim pantolonların beyaz renkli bluzlarla da kombinebildiğini unutmamakta fayda var. Buz mavisi pantolonlar ise biraz daha sade şeyler isteyenler için ilk tercih olacaktır diye düşünüyoruz. Buz mavisi pantolonlar beyaz renkli crop bluzlarla uyumu da sizi bir hayli memnun edecektir diye düşünüyoruz.

Bol kesim pantolon kombinleri içerisinde desenli ürünlerin olduğunu unutmamakta fayda var. Desenli pantolonlar görsel açıdan oldukça etkileyici ve yaz havasına da çok uygun. Desenli ürünleri daha çok basic ya da tişörtlerle kombinlemekte de fayda var. Beyaz renkli pantolonların da bu içerisinde yer aldığını unutmamakta fayda var. Beyaz renkli salaş pantolonlar gri ya da siyah renkli bluzlarla mükemmele yakın bir uyum yakalamanızı sağlayacaktır.

Pin It

2 - “Bol Kesim Pantolon Kombinleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir