Beyaz Pantolon Üzerine Ne Giyilir

Bayanlar beyaz renkli pantolonları en şık görünmek istedikleri önemsedikleri günlerde tercih ederler. Beyaz pantolon üzerine ne giyilir, en şık beyaz pantolon kombinleri için nelere dikkat edilmelidir gibi soruların cevaplarını sizlerle en trend modelleri paylaşarak cevaplayacağız.

Beyaz pantolon ile iddialı ve göz alıcı güzellikte olmak isteyen bayanlar için ilk olarak tonlar ön plana çıkmakta. Saks mavisi bluz veya ile beyaz pantolon modellerinin uyumunun oldukça zarif durduğunu belirtmeliyiz. Özellikle en trend tasarımlardan olan yarı mavi gömlek tasarımları ile pantolonlar oldukça şık durmaktadır.

Kemer detaylı beyaz pantolonlar ile özellikle altın sarısı kemerlerin zerafeti üzerinizde görülmeye değerdir.

Sokak modasında olduğu kadar iş dünyası ve özel organizasyonlar, davetiyelerde de oldukça iddialı duracak olan bu tasarımlarla stiletto tasarımları oldukça zarif duracaktır.

Özellikle bilekte biten sigaret tarzı beyaz pantolon tasarımları ile bu sezon trend haline gelen en moda beyaz pantolon ile uyumlu diğer renk seçenekleri ise, pembe, siyah, pudra olarak sıralanabilir.

Sizlere ilham vereceğini umduğumuz birbirinden şık beyaz pantolon kombinleri için en tarz tasarımları ise şu şekilde sizlerle paylaşabiliriz:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir