Beyaz Etek Üzerine Ne Giyilir

Beyaz etek ile bir çok renk uyumu sokak modasından, iş dünyasına; özel davetlerden, akşam yemeğine kadar bir çok farklı skalada tercih edilen ve hanımların büyük beğenisini kazanan popüler giysilerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Peki beyaz etek üzerine ne giyilir? En güzel beyaz etek kombinleri için hangi noktalara dikkat edilmelidir? Bu sorunun cevabını çeşitli kombin görselleri ile yazımızda sizlerle paylaşacağız. Önce görsellerimizi sonrasında nüanslarla birlikte kombin özellikleri sizlerle paylaşacak olursak:

Beyaz etek saks mavisi üst kombini

Beyaz etek ve saks mavisi (gece mavisi) kombinleri ince zarif ve oldukça iddialı kombinler oluşturmanız için yeterli olacaktır. Özellikle beyaz etek üzerine renk uyumu olarak saks mavisini, giysi türü olarak ise bluz, işlemeli gömlek ve bohem tarzı triko modellerini tavsiye ederiz. Ayakkabı tercihini ise veya beyaz tonlardan seçebilir ayakkabı ile aynı renk çanta tercihinde bulunabilirsiniz.

Beyaz etek sıfır kol bluz kombinleri

Bahar modasında hem ışıl ışıl hem de göz alıcı kombinler isteyen özellikle genç kızlar için görselde yer alan kombini tavsiye ederiz. Özellikle siyah tonların altına gelen açık renk desenli tasarımlar ilk bakışları üzerinizde toplamak için yeterli olacağından çanta ve ayakkabı tercihinide siyahtan yana kullanarak beyaz eteğinizle birlikte zerafetinizi ve ışığınızı tam anlamı ile yansıtabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Beyaz etek üzerine ne giyilir

Beyaz etek üzerine ne giyilir sorusunun klasik ve değişmeyen seçeneğini vermezsek olmaz 🙂 Siyah çizgili uzun kollu bir triko ile birlikte veya tişört ile birlikte oldukça şık bir kombine imza atabilirsiniz. Burada daha sportif bir kombin isteyen hanımlar için beyaz renkli spor ayakkabı tercihlerinin oldukça şık duracağını hatırlatmak isteriz.

En güzel beyaz etek kombinleri

En güzel beyaz etek kombinleri arasında kuşkusuz uzun ve işlemeli ihtişamı ile büyüleyen bir etek üzerine gelecek ispanyol kol kesim mavi yaprak desenli üst giysi tercihi sizleri bulunduğunuz ortamın en cool kadınlarından biri yapmak için yeterli olacaktır.

En hoş beyaz etek kombinleri

En hoş beyaz etek modelleri ile iddialı ve cesur kadınlar için oldukça farklı kombinler oluşturmak işten bile değil. İşlemeli beyaz etek üzerine giyebileceğiniz gri zarif bir tişört ve ucu açık yüksek topuklu bir ayakkabı tercihi ile ki burada sıcak tonlardan elinizde olan çanta ve ayakkabı ikilisini rahatlıkla kullanabileceğinizi hatırlatırsak iyi olacaktır, size bir bakanın bir daha dönüp bakacağının garanti olduğunu ifade etmemiz yanlış olmayacaktır.

En iddialı beyaz etek kombinleri

En iddialı beyaz etek kombinlerinde ayakkabıdan başlayacak olursak, dolgu topuk leopar desenli ayakkabı tercihi hem eteğinizin iddiasını hem de ayakkabı tercihinizin cesaretini sergilemeniz için yeterli olacaktır. crop top üst model (tişört veya bluz da olabilir) tercihi ile birlikte kullanacağınız yerinde aksesuar seçimi sizlerin en cesur kombinlere imza atmanıza yardımcı olacaktır.

En tarz beyaz etek kombinleri

En tarz beyaz etek kombinleri ile özdeşleşen güpürlü etek tercihlerini spor bir mavi gömlek tercihi ile birlikte ister ucu açık ayakkabı ister düz beyaz spor ayakkabı tercihi ile tamamlamanız sizin sempatik ve oldukça şık bir kombin oluşturmanızda önemli bir etken olacaktır. Özellikle lazer kesim beyaz etek modelleri bu konsept için oldukça uyun olacaktır.

En zarif beyaz etek kombinleri

Zerafet ve asalet renkleri olan siyah ve beyaz uyumu için tavsiyemiz sizlere siyah ile başladığınız kombini siyah şık bir stiletto ile bitirmeniz yönünde olacaktır. Bebe yaka zarif bir beyaz puantiyeli gömlek ile iddialı bir beyaz etek modeli ikilisi sizleri iş dünyasında önemli bir pozisyonda olmanın hakkını verecek kombini oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Masumiyet ve Aslalet Rengi Beyaz Etekler

Beyaz renk özellikle özel günlerde genç kızların ilk tercihleri arasındadır. Özellikle nikah merasimlerinde en çok tercih edilen bu tasarımlar sokak modasında spor ayakkabı tercihi ile, salon organizasyonlarında şık modelleriyle, iş toplantılarında zarif küçük çanta modelleri ile sıkça karşımıza çıkan kombinler arasında yer almaktadır. Buna bağlı olarak gardroplarında bir beyaz eteği olan bayanlar her şart ve ortama gidilebilecek zarif kombinler oluşturabilecektir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir