Beyaz Dantelli Bluz Modelleri

Yazlık Beyaz Dantelli Bluz Modelleri

Yazlık Beyaz Dantelli

Dantel veya kalem etek modelleriyle, deri ya da kot pantolonlarla, kumaş pantolonlarla; kısaca hemen her şeyle kombinlenebilen dantel kadın giyimine romantik ve zarif bir boyut getiriyor. Dar kesim bir siyah deri pantolon, beyaz dantel ve siyah topuklu ayakkabılardan oluşan bir kombinle hem modern, hem nostaljik bir hava yakalamak mümkün.

Beyaz dantelli bluz modelleri arasında farklı renklerle zenginleştirilmiş olanları da var. Örneğin paçaları dantel detaylı siyah deri şort üzerine ön kısmında siyah dantel kumaştan iki ince bandı olan, kol bitimleri de aynı kumaştan yapılmış bu tarz bir bluz giydiğinizde gerçekten farklı bir havaya bürünmüş oluyorsunuz. Derinin asi ve modern havasıyla dantelin romantik duruşu nefis bir bütünlük oluşturuyor.

Kot pantolon üzerine sırt kısmı bütünüyle dantel kumaşla tasarlanmış bir beyaz dantelli bluz giyip bu kombini bir çift topuklu beyaz ile tamamlarsanız ortaya son derecede şık bir kombin çıkacaktır. Beyaz gömlek tarzındaki delikli bir dantel bluz koyu renkli bir pantolonla beraber çok güzel bir ofis kıyafeti olabilir.

Beyaz dantelli bluzları kısa eteklerin üzerine giyebilir, yırtık kot pantolonlarla kombinleyerek güzel bir zıtlık yaratabilirsiniz. Bu tarzdaki kısa bluzlar salaş pantolon ve eteklerin üzerinde çok güzel durur. Uzun ve dökümlü olanları ise streç pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde cıvıl cıvıl bir uzun, bol eteği kısa bir dantelli beyaz bluzla ve beyaz sandaletlerle tamamlayarak çok güzel görünebilirsiniz.

Popüler Başlıklar:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir