Belden Uzun Etek Kombinleri

En güzel belden uzun etek modelleri

En güzel belden uzun etek modelleri

Belden uzun etek kombinleri, çiçek desenli modellerle baharı yansıtırken, serin havalara girdiğimiz şu dönemde 2015-2016 sezonunda en şık kuşaklı model detayları ile öne çıkan modellere hep birlikte göz atalım.

Belki de etek kombinleri denildiğinde en yaratıcı kombinlerin ilk sırada belden uzun etek modelleri akıllara gelir. Belden uzun etek kombinlerde çok zarif  kombinlerde kalem etek modelleri ile şifon detaylı bluz model ikilisi oldukça zarif olarak karşımıza çıkmakta. Kuşaklı belden  uzun etek modelleri için bir diğer üst giyim tercihi de tek renk tişört modelleri tercihi hoş olacaktır.

Belden Uzun Etek Kombinleri, yeni tasarımlarında parlak kemer modelleri ile göz alıcı olurken bu detaya çanta uyumu ile bütünlük oluşturmanız zarif bir alternatif olacaktır. Belden uzun etek kombinlerinde tül detaylı özellikle mavi ve pembe modelleri yeni trend olarak karşımıza çıkmakta. Birbirinden canlı renklerin yeni sezon kombinlerini tavsiye ederiz. Her ne kadar pastel renkler serin havalarla özdeşleşse de bizler belden uzun etek kombinlerine her sezonda canlı rekleri tavsiye etmeye devam edeceğiz.

Birbirinden güzel belden uzun etek kombinlerini sizler için derledik, görselleri tıklayarak büyüterek inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kışlık Puantiyeli Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Puantiyeli Etek, Puantiyeli Etek Kombinleri ve Puantiyeli Etek Modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir