Belden Oturtmalı Kısa Etek Modelleri

Belden oturtmalı kısa etek modelleri, bayanların en sempatik bulduğu açık renk kombinleri ve uçuşan kumaşlı zarif seçenekleri göz alıcı olmakta. Bayanların tercihleri arasında yer alan belden oturtmalı kısa etek modellerine bir göz attıktan sonra en zarif kombin seçenekleri için ipuçlarını sizlerle paylaşacağız.

Dünya’nın önde gelen starlarından genellikle gördüğümüz belden oturtmalı kısa etek modellerinde siyah rengin zerafeti bir adım öne çıkmakta. Genç kızların kombin seçeneklerinde deri etek ve yarım bot alternatifleri oldukça şık durmakta. Sizler için bu sezonun en favori rengi olarak mavi ve bordo renkli eteklerle birlikte zarif gömlek kombinleri mutlaka denenmelidir.

Belden oturtmalı kısa etek modelleri denildiğinde ilk akla gelen tavsiye edebileceğimiz zarif markalar arasında,

  • Lcw,
  • Collezione,
  • U.S Polo

Uğramanız gereken kaliteli mağazalar arasında yer almaktadır. Özellikle gömlek ve şifon detaylı bluz modelleri ile çok şık duran belden oturtmalı kısa etek modelleri zarif topuklu ayakkabılarla birlikte umduğunuzdan daha çok hoş duracaktır.

Bir önceki yazımız olan Belden Uzun Etek Kombinleri başlıklı makalemizde Belden Uzun Etek 2016, Yeni Sezon Belden Uzun Etek ve Yüksek Bel Etek 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir