Bayramlık Kombinler

Kısa Paça Pantolon Bayramlık Kombinler

Kısa Paça Pantolon Bayramlık Kombinler

Söz konusu bayramlar olduğunda giyim kuşama fazlasıyla dikkat etmek gerekiyor. Ne fazlaca abartılmış ne de gerekli özenin gösterilmediği kombinler bizler için bir anlam ifade etmiyor. Şık, zarif ve sade bir görüntü bayramlık kombinlerin temellerini oluşturuyor.

Bayramlık kombinler konusunda konuşmaya başlamadan önce ilk olarak sizi abartıya kaçmamanız hususunda uyarmak istiyoruz. En nihayetinde bu dini bir bayram ve fazla dekolteli ya da cüretkar bir kombin pekte hoş karşılanmayacaktır. Bu yüzden genel itibariyle pantolonların ya da diz hizası eteklerin kullanıldığımda kombinler daha doğru olacaktır. Bileğe kadar gelen kısa ve dar bir pantolon üzerine pantolon rengine göre kontrast oluşturacak bir bluz ve pantolonun rengini yakın ceket ile yapılacak olan kombin size ilk tavsiye edeceğimiz ürün grubu olarak karşımıza çıkıyor. Tabi ki bunları bir de ile kombinlediğinizde tam da bayram havasına uygun bir görüntü elde edilebiliyor.

Bayramlık kombinler konusunda tercihini eteklerden yaka kullanacak olan bayanlara ise önerimiz kalem etekler oluyor. Kalem eteklerden renk ve stil çeşitliliği çok fazla olsa da şu ara düz renk ürünler tercih ediliyor. Örneğin yeşil bir kalem üzerine puantiyeli gömlekler gerçekten şık sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Son olarak bayramda illa da giyeceğim diyen bayanlar için elbiselerde de etek boyunun diz hizasını fazla geçmemesi kriterinin geçerli olduğunu hatırlatmakta fayda var. Bu kurala uygun olarak V yaka, yarım kol krem rengi bir elbise aradığınız şıklığı size fazlasıyla kazandıracaktır diyebiliriz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir