Bayramlık Kombin Nasıl Yapılır?

Ceketli Bayramlık Kombin Nasıl Yapılır

Ceketli Bayramlık Kombin Nasıl Yapılır

Bayrama sayılı günler kala herkes bu özel günde ne giyeceğini düşünmeye başladı bile. Hal böyle olunca da kararsızlık yaşayanlar için bir kaç ipucu vermenin doğru olacağını düşünüyoruz.

Bayramlık kombin nasıl yapılır şeklinde bir soru yöneltildiğinde bu sene akla gelen ilk cevap “ceketli kombinler” oluyor. kullanımı bu sene resmen tavan yapmış durumda ve kaliteli sonuçlar elde etmek isteyenler için gene ilk tercih olmaya devam edecek gibi duruyor. Yaz mevsiminde olduğumuzu da dikkate alırsak eğer şu sıralar şeftali rengi ya da yavruağzı gibi renklerde bir ceket seçmek çok doğru olacaktır. Bunun beyaz ya da ekru bir bluz ile kombinleyip, altına ise fazla kısa olmayan bir kalem etek tercih edilebilir. Son dokunuş olarak ise topuklu iyi gidecektir. Bu kombinde etek yerine dar yüksek bel bir pantolonda çok kullanışlı olacaktır diye düşünüyoruz.

Bayramlık kombin nasıl yapılır sorusunun bir diğer popüler cevabı ise etekli kombinler oluyor. Etek detayı yaz mevsiminde vazgeçilmezlerden birisi oluyor ve bayramlık kombinlerde de eteğe yer vermek kadar mantıklı bir şey yok diye düşünüyoruz. Fakat bu noktada abartıya kaçmamak en önemli kıstasımız konumunda. Sonuçta bayramlık bir kombin yapıyorsunuz, gösteriş elbette önemli fakat abartıya kaçmak etrafınızca da pek çok karşılanmayacaktır. Etekli kombinlerde genel itibariyle kombine ceketleri dahil etmeye özen göstermeniz gerektiğini de unutmamakta fayda var. Elbiselerde ise pudra renginin ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Pudra elbiseler bu bayram hepimizin karşısına sıklıkla çıkacak gibi duruyor. Hal böyle olunca da şimdiden pudra renkli bir elbise bakmanızın zamanı geldi de geçiyor bile.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir