Balık Etek Abiye Modelleri 2016

En Güzel Balık Etek Abiye Modelleri 2016

En Güzel Balık Etek 2016

Her bayan önem verdiği ortamlarda göz alıcı bir güzellikte olmayı ister. Bu ortam herhangi sıradan bir ortamda olabilir, en önem verdiğiniz bir akraba düğünüde olabilir, buradaki ortak nokta ise bayanların en şık olma isteğidir. Bu isteğin neticesinde farklı kombin arayışına giren bayanlar için en özel kıyafetlerden bir taneside Balık Etek olarak karşımıza çıkmakta. Peki  2016 yılı için en trend balık etekli nelerdir, renk kombinleri olatak en uyumlu tonlar nelerdir, en şık kombinler için dikkat edilecek detaylar nelerdir bu yazımızda sizlerle detaylı olarak paylaşıyoruz:

Balık Etek Abiye Modelleri 2016, 3 ana başlıkta ve doğru bir renk seçimi ile göz alıcı şıklığa ulaşmanızı sağlıyor.

  • İşlemeler,
  • Tül detaylar,
  • Kabarık balık etekler.

İşlemeli detaylar sizleri oldukça iddialı gösterecektir. Bundan dolayı tavsiyemiz nişan, söz merasiminizde bizzat bu tasarımları tercih etmeniz veya gerçekten çok anlamlı bir gecede bunu giyinmeniz yönünde olacaktır.

Tül detaylar ile özellike etek kısmı uçuşan kumaşlar ile ilk bakışta bütün dikkatleri toplayacağınız, ihtişamlı modeller sizleri oldukça hoş gösterecektir.

Kabarık etekli tasarımlar ise göz önünde olmayı isteyen bayanları ilk tercihi olmalıdır, zira çok şaşalı olacak bu tasarımlara iddialı bir saç modeli örneğin topuz ve şık bir ile çanta tercihi ile güzel bir nokta koyabilirsiniz.

Renk tercihi olarak, mavi, kırmızı, bordo ve siyah tonlar oldukça dikkat çekmekte olup, balık etek abiye modelleri için en arasında yer almaktadır. İşte Balık Etek Abiye Modelleri 2016 için sizlere fikir verecek en güzel tasarımlar:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir