Asker Yeşili Gömlek Kombinleri 2016

Asker Yeşili Spor Gömlek Kombinleri

Asker Yeşili Spor Gömlek Kombinleri

Asker yeşili gömlek kombinleri için öncelikli olarak en moda gömlek trendlerini bilmek gereklidir. Zira bayanlar için asker rengi her sezon  military kombinler için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Peki 2016 yılı için en güzel tasarımlar ve kombinler için püf noktalar nelerdir, sizlerle birlikte bol görselli anlatıma başlayalım:

Gri Pantolon Asker Yeşili Gömlek Kombinleri

Asker yeşili gömlek kombinleri için en trend renkler arasında gri tonlarda olan pantolon modelleri ön plana çıkmaktadır. Spor kombinler için yırtık jeanler ve spor ayakkabı tasarımlarının bütünlüğüne kapılan bayanlar en şık kombinlere imza atıyor. Peki asker yeşili için en uygun başka renkler hangileridir? Sizin seçiminize göre bir kaç alternatif sunacak olursak; bej, siyah, toprak rengi tonların asker yeşili ile çok uyumlu olduğunu ve 2016 yılı için trend olduğunu söyleyebiliriz. Bir kaç örnek görselden sonra diğer kombin ipuçlarına devam edelim:

Asker Yeşili Gömleklerde Spor Tarz

Asker yeşili gömlek kombinlerinde farklı bir tarz ve feminen bir konsept isteyen bayanlar için önü açık gömlek ve beyaz tişörtler ile yüksek topuklar ön plana çıkmakta.

Bayanlar için en güzel asker yeşili gömlek kombinleri için favori renkler ve ayakkabı tercihi oldukça önemli olmakta. İşte sizler için derlediğimiz en güzel asker yeşili gömlek kombinleri:

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir