Asker Yeşili Bluz ve Gömlek Modelleri 2016

Asker Yeşili Bluzlar 2016

Asker Yeşili Bluzlar 2016

Asker yeşili military tarz gömlek modelleri için en şık tasarımlar arasında hem spor kombinler hem de sokak modasının öne çıkan zerafeti oldukça favori. modelleri ile birlikte asker yeşili bluz modelleri kombinlerinde öne çıkan en gözde modellerin uyumu nasıl olacak? İşte en güzel asker yeşili gömlek ve bluz modelleri ile oluşturabileceğiniz kombin seçenekleri:

ve bluz modelleri için seçim yapılacak alt kıyafeti olarak pantolon ve şort modelleri öne çıkmakta. İşte öne çıkan pantolon ve şort modelleri için kombin seçeneklerinde en şık renk uyumları:

Beyaz Şort Asker Yeşili Gömlek & Bluz Kombinleri

Beyaz renk ile kemer detayların göz alıcı güzelliği olan asker yeşili üst kombinleri bu yılın en zarif örneklerini oluşturmakta. Beyaz şort yaz modasında sokağın nabzını tutarken iddialı kombinler için beyaz pantolon modelleri bir hayli naif bir duruşa sahip.

Siyah kombinler içinde asker yeşili üst kıyafetleri uyumlu bir tarz sunmakta. Yüksek topuklu ayakkabı seçimleri ile birlikte tarz aksesuarlarla feminen kadın çizgisi oluşturulabilirken, spor tarz ayakkabılar ve siyah deri pantolon seçimleri ile oldukça güzel kombinler oluşturulabilir.

İşte birbirinden şık 2016 ve bluz modelleri ile oluşturabileceğiniz hem şık hem de en moda kombin seçenekleri:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir