Asimetrik Etek Modelleri

2014 Asimetrik Etek Modelleri

2014 Asimetrik Modelleri

 

  Etekler havalar nispeten iyi olduğu dönemde giyilebilecek, gösterişli ve zarif ürünlerden birisidir. Birçok bayanın modellerine düşkün olduğunu ve fırsat buldukça da kombinlerine etek dahil ettiklerini görebiliyoruz. Sokak modasında da en sık kullanılan ürünlerden birisi haline gelen eteklerin şıklık noktasında kattığı çok şey olduğunu söylememiz gerekiyor. Fakat bu noktada farklı tarzlara yönelmek isteyenler için önerimiz asimetrik kesimli etekler olacaktır.Etek konusunda belki de en şık ürünleri bulabileceğiniz asimetrik kesimler sayesinde tam da istediğiniz tarzda sonuçlar elde edebileceğinizi aklınızdan çıkartmamalısınız. Son dönemde asimetrik kesimli ürünlerin bu derece popüler olması da ürünün kalitesini ortaya koymaya yetiyor.

Asimetrik modelleri renk konusunda çok farklı alternatifleri sizlere sunuyor. Piyasada bulunan asimetrik kesimli eteklerin her boyda ve modelde örneklerini bulmak mümkün olacaktır. Son dönemde ise ön tarafın kısa, arka tarafın ise uzun olduğu modellere bir ilginin olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu tarz modellerde asimetrik kesimler size hoş bir hava katacaktır. Aynı zamanda giydiğiniz önden bakıldığında miniye yakın derecede kısa fakat arkadan uzun etek gibi görünecektir.

Asimetrik modelleri içinde tül detayları ile de sıklıkla karşılaşabiliyoruz. Kullanılan tüller sayesinde zarif ve şık bir sonuç elde etmek mümkün olabiliyor. Mor, siyah, lacivert gibi renkler ise asimetrik eteklerde son dönemin en popüler renkleri olarak kabul ediliyor.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir