Armine Tesettür Elbise Modelleri 2016

Armine Tesettür 2016, ülkemizde bayanların tesettür markaları arasında vazgeçilmezlerdendir. Özellikle birbirinden şık tasarımları ile tesettür modasına yön veren Armine uzun yıllardır tesettür moda dünyasının lokomotifleri arasında yer almaktadır. Her sezon birbirinden şık tasarımları ile en çok tercih edilen tesettür markalarından olan Armine bu sezonda oldukça iddialı tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmekte. Peki en güzel Armine Tesettür 2016 için en güzel kombin ipuçları nelerdir?

Armine Tesettür 2016, tasarımları arasında en çok dikkat çeken renkler somon, pudra, saks mavisi ve bordo tonlar olmakta. Tabi ki bunların yanı sıra çok hoş renkler mevcuttur ama şimdilik sizlerin kafasında daha net bir kombin için bunları sınırlandırmak istediğimizden bu renkleri sizlerle paylaştık. Özellikle gece davetiyeleri veya bayramlarda, nişanda, düğünde kısaca önemli bir organizasyonda pudra rengi öne çıkmaktadır. Özellikle işlemeler ile Armine Tesettür elbise modeli iddiasını daha fazla arttırabilirsiniz. Zarif yüksek topuklu bir ayakkabı ve vizon, somon, pudra renklerinde olan ipek eşarp modelleri oldukça uyumlu olacaktır.

Armine Tesettür 2016, işlemeli kemer detayları ile birlikte kuşak ayrıntılarında zerafeti barındırmakta. Özellikle Armine eşarp modelleri her marka giyinen bayanların ilk tercihidir diyebiliriz. Zira her ne tür tesettür tasarım tercihinde bulunulsada Armine eşarp modelleri her zaman ilk sıradadır. Eşarp modelleri için bir sonrası yazımızıda mutlaka okuyarak sizlerle paylaştığımız en trend elbise modelleri için kombin ipuçlarını görmenizi tavsiye ederiz.

İşte Armine Tesettür Elbise Modelleri 2016 görselleri:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir