Anne Elbise Modelleri 2016

Bolerolu Çok Güzel Anne Elbiseleri

Bolerolu Çok Güzel Anne Elbiseleri

İster gelin, damat annesi olun isterseniz sünnet annesi en az çocuğunuz kadar şık olmak sizlerinde hakkıdır. Çocuklarınızın en mutlu gününde en az onlar kadar sevinen siz değerli annelerin bugüne özel tercih edebileceğin modellerini ve bu elbiselerin giyimi için püf noktaları sizlerle paylaşacağız.

Anne modelleri 2016, sadeliğin zerafeti ile geliyor. Özellikle düz ve sade tasarımların öne çıktığı tasarımlar anneler için biçilmiş kaftan olma özelliğinde. Peki daha ihtişamlı olmak isteyen güzel anneler için nasıl bir kombin uygun olabilir sorusu akıllara geliyorsa cevap güpürlerin ve işlemelerin muhteşem ahengi olacaktır.

Anne elbiseleri 2016 için renk tasarımları olarak bir hayli iddialı. zira annelerin vazgeçilmezleri olan renklerden ziyade daha yenilikmodasi renklere göz atacak olursak karşımıza çıkan toprak renginin baskınlığı ile birlikte işlemeli, güpürlü mavi tonlar olmakta.

Karşımıza kalın orta kombinlerin trendi çıkmakta. Zira yüksek topuklu ayakkabıların özellikle belli bir süreden fazla giyinilmesi ve bu tür ayakkabıya alışkın olmayanlara hem gösteriş hem de sağlık açısında zararları bir hayli basını meşgul etmektedir.

İşte birbirinden şık anne modelleri 2016 için öne çıkan en şık tasarımlar:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir